Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wierzchlesie poinformował o rozpoczęciu naboru do chóru działającego przy instytucji. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy lubią śpiewać – niezależnie od wieku i posiadanej barwy głosu.
Jak podkreślają organizatorzy, działalność w chórze to nie tylko okazja do rozwijania muzycznych umiejętności, ale również możliwość spędzenia czasu w gronie osób dzielących tę samą pasję. Regularne spotkania chóru odbywają się w każdą środę w godzinach 19.00–20.30 w siedzibie GOKiS-u w Wierzchlesie.
Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem: 512 608 780.
Nabór jest otwarty, a oferta kierowana do wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i dołączyć do rozśpiewanego zespołu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze