Reklama

Chór w Wierzchlesie ogłasza nabór nowych członków

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wierzchlesie poinformował o rozpoczęciu naboru do chóru działającego przy instytucji. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy lubią śpiewać – niezależnie od wieku i posiadanej barwy głosu.

Jak podkreślają organizatorzy, działalność w chórze to nie tylko okazja do rozwijania muzycznych umiejętności, ale również możliwość spędzenia czasu w gronie osób dzielących tę samą pasję. Regularne spotkania chóru odbywają się w każdą środę w godzinach 19.00–20.30 w siedzibie GOKiS-u w Wierzchlesie.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem: 512 608 780.

Nabór jest otwarty, a oferta kierowana do wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie i dołączyć do rozśpiewanego zespołu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości