Reklama

Ciężarówka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo - kierowca trafił helikopterem do szpitala

W poniedziałkowy poranek doszło do wypadku na drodze krajowej nr 42. W Dylowie Rządowym w powiecie pajęczańskim ciężarówka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

Wszystko działo się ok. godz. 9:05. Na miejscu pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo. 

- Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku. Policjanci, którzy pracują na miejscu, wyjaśniają jego okoliczności - mówi asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Ciężarówką jechał mężczyzna. Z obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do łódzkiego szpitala. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/09/2024 15:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości