W poniedziałek, 23 czerwca, roboty budowlane na odcinku drogi w gminie Osjaków poskutkują czasowym wyłączeniem go z ruchu.
23 czerwca, w godzinach 8 – 17, nastąpi zamknięcie odcinka drogi od Środowiskowego Domu Samopomocy w Kolonii Raduckiej do remizy OSP w Raduczycach. W tym czasie prowadzone będą prace budowlane związane z układaniem warstwy ścieralnej asfaltu.
Ze względu na roboty odcinek będzie całkowicie nieprzejezdny. Kierowcy są proszeni o wybieranie alternatywnych dróg i dojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze