Reklama

Darmowy dietetyk dla mieszkańców gminy Sulmierzyce

Gmina Sulmierzyce dba o zdrowie i komfort życia swoich mieszkańców jak mało kto. Od 5 czerwca ruszają cotygodniowe bezpłatne konsultacje dietetyczne dla wszystkich zainteresowanych.

Począwszy od 5 czerwca mieszkańcy gminy Sulmierzyce będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad dietetyka. Urząd Gminy zapewnia fachową pomoc, której udzielać będzie Małgorzata Stanior - dietetyk kliniczny, farmaceuta i pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Darmowe konsultacje świadczone będą co tydzień, w każdy czwartek w godzinach 10 – 14, w Samodzielnym Publicznym Gminnym Ośrodku Zdrowia w Sulmierzycach. Chętni mogą zapisywać się telefonicznie pod numerem: 509 075 810. Z darmowych usług dietetyka mogą skorzystać już dzieci od 5. roku życia i oczywiście starsi.

Reklama

Małgorzata Stanior, specjalizująca się w dietoterapii, udzieli kompleksowych konsultacji i porad w zakresie odżywiania przy insulinooporności, cukrzycy, chorobach tarczycy, stłuszczeniu wątroby, chorobach autoimmunologicznych, nowotworach, alergiach pokarmowych, niepłodności i rekonwalescencji po resekcjach narządów.

- W trosce o dobro i zdrowie naszych mieszkańców oraz realizując strategię profilaktyki i promocji zdrowia wznawiamy bezpłatne usługi z zakresu poradnictwa prawidłowego odżywiania i jego wpływu na stan zdrowia. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy zgłaszali taką potrzebę – podsumowuje Anna Szydłowska, sekretarz i zastępca wójta gminy Sulmierzyce.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/06/2025 10:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości