Reklama

DO RATUSZA TYLKO OD TYŁU

17/11/2021 18:31

Schody prowadzące do ratusza od dawna wymagały naprawy. W końcu zdecydowano o ich remoncie. Prace budowlane przy realizacji zadania, uniemożliwiają petentom i urzędnikom korzystanie z wejście głównego do Urzędu Miejskiego w Wieluniu. Dlatego uruchomiono inne wejście do budynku


Od poniedziałku, 15 listopada, aż do odwołania, do wieluńskiego ratusza wejść można jedynie od tyłu budynku, przez tzw. bramę krakowską (pomieszczenie, gdzie kiedyś mieściła się galeria Art Deco).

- Za utrudnienia przepraszamy - akcentuje Radosław Urbaniak, kierownik Biura Burmistrza.

[caption id="attachment_1796" align="aligncenter" width="912"]

fot. Sławomir Rajch[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości