Schody prowadzące do ratusza od dawna wymagały naprawy. W końcu zdecydowano o ich remoncie. Prace budowlane przy realizacji zadania, uniemożliwiają petentom i urzędnikom korzystanie z wejście głównego do Urzędu Miejskiego w Wieluniu. Dlatego uruchomiono inne wejście do budynku
