8 stycznia o godzinie 7.32 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o pożarze do którego doszło w tej samej miejscowości. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży.
Po dojeździe służb ratowniczych na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem zostały objęte dwa garaże.
Do akcji ratowniczo-gaśniczej zadysponowano cztery zastępy straży z trzech jednostek: dwa z JRG PSP Pajęczno, OSP KSRG Makowiska oraz OSP Nowe Gajęcice. W gaszeniu pożaru udział wzięło łącznie 15 strażaków. Akcja trwała około 2,5 godziny.
Więcej informacji po uzyskaniu oficjalnego komunikatu oficera prasowego z pajęczańskiej komendy PSP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze