Reklama

Dwa garaże w ogniu: Ponad dwie godziny walki z pożarem w Pajęcznie

8 stycznia o godzinie 7.32 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o pożarze do którego doszło w tej samej miejscowości. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży.

Po dojeździe służb ratowniczych na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem zostały objęte dwa garaże. 

Do akcji ratowniczo-gaśniczej zadysponowano cztery zastępy straży z trzech jednostek: dwa z JRG PSP Pajęczno, OSP KSRG Makowiska oraz OSP Nowe Gajęcice. W gaszeniu pożaru udział wzięło łącznie 15 strażaków. Akcja trwała około 2,5 godziny. 

Więcej informacji po uzyskaniu oficjalnego komunikatu oficera prasowego z pajęczańskiej komendy PSP.
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości