Reklama

DWA ZŁOTE MEDALE NA STARCIE DLA MIKOŁAJA POPIELA Z PAJĘCZNA

15/07/2022 20:26
[caption id="attachment_4493" align="aligncenter" width="1080"]

fot.: Grzegorz Boroń[/caption]

Dwa tytuły mistrza Polski juniorów 16-letnich wywalczył dziś popołudniu Mikołaj Popiel z Meduzy Pajęczno podczas Letnich Mistrzostw Polski rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pajęczanin trenujący i uczący się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie okazał się najlepszy w konkurencji 100 metrów stylem motylkowym poprawiając siedmioletni rekord okręgu łódzkiego w tej kategorii wiekowej. Drugi złoty medal Popiel wywalczył na dystansie 400 metrów stylem zmiennym gdzie zdominował wyścig o medal. Warto dodać, że w tej konkurencji to jego trzeci z rzędu tytuł mistrza Polski. Poprzednie dwa zdobył latem i zimą 2021 roku. Jutro reprezentant Meduzy Pajęczno powalczy o kolejne złoto na dystansie 200 metrów stylem zmienny.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości