W Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbył się międzyklasowy turniej w piłce koszykowej dziewcząt. 10 kwietnia na sali gimnastycznej królowała determinacja, sport i rzuty za 3 punkty.
10 kwietnia w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbył się międzyklasowy turniej dziewcząt w piłce koszykowej, zorganizowany przez pedagogów Renatę Pawełoszek oraz Karolinę Sadowską. Do gry swoje reprezentantki wystawiło 7 klas - od pierwszej do czwartej. Rywalizacja była naprawdę zacięta, a młode koszykarki pokazały, że dwutakt, rzut za 3, czy walka o piłkę to dla nich pestka. Sala gimnastyczna była tego dnia przepełniona determinacją, rywalizacją oraz duchem fair play.
Zaciekłe rozgrywki wyłoniły zwycięską drużynę. Wyniki plasują się następująco. Na trzecim miejscu znalazły się dziewczyny z klasy 4d, w skład której wchodziły: Natalia Bociąga, Weronika Smolarz, Klaudia Smejda, Nadia Posmyk, Klaudia Syguła, Adrianna Mielczarek, Liliana Żurek, Karina Lichodziejewska. Drugie miejsce należało do klasy 4e, której drużynę stanowiły: Hanna Świtała, Zuzanna Janeczek, Magdalena Cieśla, Zuzanna Warzycha, Kinga Drzazga, Jadwiga Łudczak, Blanka Tasarz, Cecylia Dźbik. Pierwsze miejsce na podium zajęły uczennice klasy 3b w następującym składzie: Antonina Zdunek, Natalia Sadowska, Maja Kamieniak, Anna Bęben, Pola Suszek, Maria Wybraniec, Kinga Cichowlas. Wszystkie klasy z podium zostały nagrodzone dyplomem za wyniki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze