Reklama

Międzyklasowy turniej koszykarski dziewcząt w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie

W Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbył się międzyklasowy turniej w piłce koszykowej dziewcząt. 10 kwietnia na sali gimnastycznej królowała determinacja, sport i rzuty za 3 punkty.

Rzut za 3 punkty

10 kwietnia w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie odbył się międzyklasowy turniej dziewcząt w piłce koszykowej, zorganizowany przez pedagogów Renatę Pawełoszek oraz Karolinę Sadowską. Do gry swoje reprezentantki wystawiło 7 klas - od pierwszej do czwartej. Rywalizacja była naprawdę zacięta, a młode koszykarki pokazały, że dwutakt, rzut za 3, czy walka o piłkę to dla nich pestka. Sala gimnastyczna była tego dnia przepełniona determinacją, rywalizacją oraz duchem fair play.

Najlepsze koszykarki w szkole

Zaciekłe rozgrywki wyłoniły zwycięską drużynę. Wyniki plasują się następująco. Na trzecim miejscu znalazły się dziewczyny z klasy 4d, w skład której wchodziły: Natalia Bociąga, Weronika Smolarz, Klaudia Smejda, Nadia Posmyk, Klaudia Syguła, Adrianna Mielczarek, Liliana Żurek, Karina Lichodziejewska. Drugie miejsce należało do klasy 4e, której drużynę stanowiły: Hanna Świtała, Zuzanna Janeczek, Magdalena Cieśla, Zuzanna Warzycha, Kinga Drzazga, Jadwiga Łudczak, Blanka Tasarz, Cecylia Dźbik. Pierwsze miejsce na podium zajęły uczennice klasy 3b w następującym składzie: Antonina Zdunek, Natalia Sadowska, Maja Kamieniak, Anna Bęben, Pola Suszek, Maria Wybraniec, Kinga Cichowlas. Wszystkie klasy z podium zostały nagrodzone dyplomem za wyniki.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/04/2026 08:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości