Reklama

Gdy zobaczył policjantów, zaczął się nerwowo zachowywać - 29-latek miał przy sobie narkotyki

Policjanci zatrzymali 29-latka z powiatu wieluńskiego. Mężczyzna miał przy sobie metamfetaminę. Grozi mu nawet do trzech lat więzienia.

We wtorek, 18 marca policjanci zauważyli na jednym z osiedli w Wieluniu znanego im mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas przeszukania, znaleziono przy nim ponad dwa gramy skrystalizowanej substancji. 

- Wstępne badania narkotesterami potwierdziły, że zabezpieczona substancja pochodzi z grupy metamfetaminy. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych - mówi Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 

Za tego typu przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości