Reklama

Hitowe starcie w Głogowie....bez znaczenia

Siatkarze WKS-u Wieluń podejmą dziś, 22 marca w meczu wyjazdowym wicelidera tabeli drugiej ligi grupy trzeciej SPS Chrobrego Głogów. Mecz ten dla układu tabeli nie ma jednak większego znaczenia.

Siatkarski sezon 2024/2025 w fazie zasadniczej kończy się wielkimi krokami. Podopieczni trenerów Bartłomeja Matejczyka oraz Leszka Pałygi udadzą się w drogę do oddalonego od Wielunia ponad 200 kilometrów Głogowa, gdzie podejmą w ramach 21. kolejki miejscowy SPS Chrobry. To ostatni wyjazdowy ligowy mecz wieluńskich siatkarzy w tym sezonie. Spotkanie zapowiadane jako hit tej serii gier tak naprawdę dla układu tabeli nie ma większego znaczenia, przynajmniej w kontekście wieluńskich siatkarzy, którzy już zapewnili sobie zwycięstwo w fazie zasadniczej drugoligowych zmagań. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości