Reklama

Hyundai zderzył się czołowo z bmw - cztery osoby trafiły do szpitala

Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu hyundaia z bmw. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 482. 

Wszystko działo się w sobotę, 28 czerwca po godz. 3 w Pichlicach w gminie Sokolniki. Jak ustalili policjanci, 52-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, która jechała hyundaiem, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka bmw.

- W sumie do szpitala trafiły cztery osoby: 52-letnia kobieta, 48-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, który kierował bmw, a także pasażerowie obydwu pojazdów - mówi kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Reklama

Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Na wspomnianej drodze przez kilka godzin występowały utrudnienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości