Reklama

JECHAŁ 109 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM. STRACIŁ PRAWO JAZDY!

20/04/2023 18:34
Wczorajszego poranka (19 kwietnia) funkcjonariusze kłobuckiej drogówki zatrzymali przy ulicy Wieluńskiej w Popowie 52-latka, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Policyjny miernik wykazał, że mieszkaniec Częstochowy poruszał się z prędkością 109 km/h. Do podobnego zdarzenia doszło kilka godzin później w Przystajni.

Po godz. 16:00 w trakcie rutynowej kontroli prędkości przy ul. Nowej w Przystajni, mundurowi zatrzymali 71-letniego mieszkańca powiatu kłobuckiego, który pędził z prędkością 103 km/h. W obu przypadkach mundurowi byli nieugięci - mężczyźni stracili prawo jazdy.

- W związku ze znacznym przekroczeniem prędkości, obaj mężczyźni stracili prawa jazdy na trzy miesiące i zostali ukarani mandatami w kwocie po 1500 złotych. Na ich konta dopisano również po 13 punktów karnych - komentuje asp. Joanna Wiącek - Głowacz.

Policjanci apelują o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości, zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

[caption id="attachment_10609" align="alignnone" width="900"]

fot. Polska Policja (zdjęcie poglądowe)[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości