Reklama

Jechał całą jezdnią i wjeżdżał na chodnik - kierowcę zatrzymali świadkowie

Jechał całą szerokością jezdni i wjeżdżał na chodnik. Był pijany, a dalszą jazdę po ulicach Radomska uniemożliwili mu świadkowie. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Wkrótce stanie przed sądem. 

Jechał całą szerokością jezdni i wjeżdżał na chodnik. Był pijany, a dalszą jazdę po ulicach Radomska uniemożliwili mu świadkowie. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Wkrótce stanie przed sądem. 

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek, 29 kwietnia po godz. 20 na ul. Narutowicza w Radomsku. Świadków zaniepokoił styl jazdy kierowcy opla. Jechał on całą szerokością jezdni, zjeżdżając co chwila na chodnik. Podejrzewali, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, dlatego też na skrzyżowaniu, gdy auto się zatrzymało, zabrali mu kluczyki i wezwali policję. 

Reklama

- Kierującym oplem był 34-letni mieszkaniec gminy Gidle. Badanie stanu trzeźwości wskazało, że miał on w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu - tłumaczy mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Mężczyźnie grozi teraz surowa kara. Mowa o nawet trzech latach pozbawienia wolności, zakazie prowadzenia pojazdów na minimum trzy lata oraz wysokiej grzywnie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości