Reklama

Jechała za szybko, uderzyła w drzewo

 

Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło dziś, w środę 5 lipca, w Gąszczach, w gminie Galewice. Na szczęście skończyło się tylko na rozbitym aucie.

Na miejscu zdarzenia wieruszowscy mundurowi interweniowali po godz. 7.

- Jak ustalili policjanci, 47-letnia kobieta na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad kierowanym osobowym renault i uderzyła w drzewo – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

47-latka była trzeźwa. Za spowodowaną kolizję ukarana została mandatem karnym.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości