Nadmierna prędkość była przyczyną kolizji drogowej, do jakiej doszło dziś, w środę 5 lipca, w Gąszczach, w gminie Galewice. Na szczęście skończyło się tylko na rozbitym aucie.
Na miejscu zdarzenia wieruszowscy mundurowi interweniowali po godz. 7.
- Jak ustalili policjanci, 47-letnia kobieta na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad kierowanym osobowym renault i uderzyła w drzewo – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
47-latka była trzeźwa. Za spowodowaną kolizję ukarana została mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze