Kolejny krok w zawodowej karierze wykonało pięć nauczycielek z gminy Sulmierzyce. W ostatnich dniach odebrały one z rąk władz gminy akty nadania stopnia zawodowego. Od teraz mogą cieszyć się statusem nauczyciela mianowanego.
Egzamin, który był wymagany do otrzymania awansu zdały: Aneta Pstrucha (Szkoła Podstawowa w Sulmierzycach), Beata Kolińska i Alicja Mucha (Przedszkole Publiczne w Sulmierzycach) oraz Iwona Telinga i Joanna Guc (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogumiłowicach).
- Uzyskanie wyższego stopnia awansu zawodowego jest bardzo ważnym osiągnięciem w karierze zawodowej pedagogów i niesie ze sobą nowe obowiązki - czytamy na profilu gminy Sulmierzyce na Facebooku.
Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego nauczycielki odebrały z rąk Anny Szydłowskiej, zastępcy wójta gminy Sulmierzyce. Odebranie dokumentów poprzedziło ślubowanie.
Nowym nauczycielom mianowanym życzymy powodzenia w pracy edukacyjnej oraz kolejnych awansów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze