Reklama

Kolejny pożar zboża - spaliły się trzy hektary

Strażacy walczyli z kolejnym pożarem zboża. Wybuchł on na poli w Woli Wiewieckiej w gminie Strzelce Wielkie.

Ogień wybuchł w piątek, 4 sierpnia. Dzięki temu, że w akcji gaśniczej uczestniczyło siedem jednostek straży pożarnej, pożar szybko udało się opanować i nie przeniósł się on na pobliskie pola. Mimo tego straty są spore - spaliły się blisko 3 hektary zboża. 

W akcji brały udział dwie jednostki JRG Pajęczno, a także po jednej OSP KSRG Wiewiec, OSP KSRG Dubidze, OSP KSRG Strzelce Wielkie, OSP Marzęcice oraz OSP Wola Wiewiecka. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości