Strażacy walczyli z kolejnym pożarem zboża. Wybuchł on na poli w Woli Wiewieckiej w gminie Strzelce Wielkie.
Ogień wybuchł w piątek, 4 sierpnia. Dzięki temu, że w akcji gaśniczej uczestniczyło siedem jednostek straży pożarnej, pożar szybko udało się opanować i nie przeniósł się on na pobliskie pola. Mimo tego straty są spore - spaliły się blisko 3 hektary zboża.
W akcji brały udział dwie jednostki JRG Pajęczno, a także po jednej OSP KSRG Wiewiec, OSP KSRG Dubidze, OSP KSRG Strzelce Wielkie, OSP Marzęcice oraz OSP Wola Wiewiecka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze