W najbliższą niedzielę, 5 stycznia, o godzinie 17:00, Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na wyjątkowe wydarzenie kulturalne – Koncert Noworoczny pod patronatem Burmistrza Wielunia.
Wieczór ten będzie okazją do usłyszenia arcydzieł światowej muzyki, takich jak utwory G. Verdiego, G. Pucciniego, J. Straussa czy I. Kálmána, a także innych niezapomnianych kompozycji.
Na scenie wystąpi Grupa Teatralna "Nota Bene", w skład której wchodzą wybitni artyści: Magdalena Brzezińska (fortepian), Agnieszka Gabrysiak (sopran), Joanna Krężel (sopran), Szymon Jędruch (tenor) oraz Krzysztof Kaczmarek w roli konferansjera.
Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Nie przegap okazji, by w niezwykłej atmosferze Muzeum Ziemi Wieluńskiej (ul. Narutowicza 13) przywitać nowy rok w rytmie najwyższej klasy muzyki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników sztuki na ten niezapomniany wieczór!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze