Reklama

Koncert noworoczny w Muzeum Ziemi Wieluńskiej

STY05

godz: 17:00

W najbliższą niedzielę, 5 stycznia, o godzinie 17:00, Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza na wyjątkowe wydarzenie kulturalne – Koncert Noworoczny pod patronatem Burmistrza Wielunia.

Wieczór ten będzie okazją do usłyszenia arcydzieł światowej muzyki, takich jak utwory G. Verdiego, G. Pucciniego, J. Straussa czy I. Kálmána, a także innych niezapomnianych kompozycji.

Na scenie wystąpi Grupa Teatralna "Nota Bene", w skład której wchodzą wybitni artyści: Magdalena Brzezińska (fortepian), Agnieszka Gabrysiak (sopran), Joanna Krężel (sopran), Szymon Jędruch (tenor) oraz Krzysztof Kaczmarek w roli konferansjera.

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Nie przegap okazji, by w niezwykłej atmosferze Muzeum Ziemi Wieluńskiej (ul. Narutowicza 13) przywitać nowy rok w rytmie najwyższej klasy muzyki.

Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników sztuki na ten niezapomniany wieczór!

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/01/2025 08:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości