Reklama

Kradli produkty ze sklepu - obydwaj zostali już zatrzymani

Nawet do pięciu lat więzienia może grozić dwóm złodziejom, którzy "zabierali" ze sklepów alkohol i artykuły przemysłowe. Do kradzieży dochodziło na terenie Zapolic i Zduńskiej Woli. 

Obydwu mężczyzn złapano we wtorek, 9 stycznia. Pierwszy z nich - 26-latek - został zatrzymany przez dzielnicowych. Okazało się, że regularnie, w kilkudniowych odstępach czasowych przychodził do sklepu w Zduńskiej Woli i kradł alkohol, odzież, produkty spożywcze i chemiczne. Łącznie naraził sklep na stratę 1300 złotych. Dodatkowo okazało się, że ma już on na swoim koncie wyrok. 

- Był on poszukiwany przez sąd, do odbycia kary pozbawienia wolności 64 dni, za przestępstwo kradzieży - mówi sierż. sztab. Katarzyna Biniaszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. 

Reklama

Tego samego dnia wpadł też 32-latek. Był on poszukiwany nakazem wydanym przez sąd za kradzież, jakiej dopuścił się w sierpniu 2023 r. 

- Ukradł alkohol oraz artykuły spożywcze i przemysłowe w Zapolicach na łączną kwotę ponad 550 złotych - wyjaśnia Biniaszczyk. 

Obydwaj mężczyźni za przestępstwo kradzieży mogą spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości