Reklama

KS Pajęczno nie do zatrzymania! Pewne zwycięstwo w Warszawie przybliża do triumfu w lidze

Siatkarki Klubu Sportowego Pajęczno nie zwalniają tempa! W wyjazdowym spotkaniu 15. kolejki pewnie pokonały FERTA KSG AZS Warszawa 3:0 (25:12, 25:13, 25:17), robiąc kolejny krok w kierunku triumfu w fazie zasadniczej sezonu.

Ekspresowe zwycięstwo w stolicy to kolejny dowód na dominację podopiecznych duetu trenerskiego Andrzeja Stelmacha i Pawła Kocota. KS Pajęczno ma już na swoim koncie solidny dorobek punktowy (41 oczek, po 15. kolejkach ), a do zapewnienia sobie pierwszego miejsca w tabeli brakuje im zaledwie dwóch. Przy obecnej formie zespołu tylko prawdziwy kataklizm mógłby pokrzyżować plany lidera i odebrać im uprzywilejowaną pozycję przed decydującymi rozgrywkami play-off.

Do końca fazy zasadniczej pozostały trzy spotkania, w których do zdobycia jest jeszcze dziewięć punktów. Z takim zapasem siatkarki z Pajęczna, dowodzone na parkiecie przez kapitan Annę Maziakowską mogą już powoli spoglądać w kierunku kluczowej części sezonu, gdzie powalczą o awans na zaplecze Tauron Ligi.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości