Reklama

KS Pajęczno walczy o awans do I Ligi Siatkówki Kobiet! Powodzenia drużyno, trzymamy kciuki

To może być historyczny moment dla siatkarek KS Pajęczno. Po imponującym zwycięstwie w półfinale, drużyna staje do walki o awans na zaplecze Tauron Ligi Kobiet. Przed nimi trzy mecze, które mogą spełnić sportowe marzenia całego miasta.

Już w najbliższy piątek, 11 kwietnia, siatkarki Klubu Sportowego Pajęczno rozpoczną najważniejszy etap sezonu – Turniej Finałowy o awans do I Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne duetu trenerskiego Andrzej Stelmach – Paweł Kocot mają za sobą świetny występ w turnieju półfinałowym, który zakończyły z kompletem zwycięstw, tracąc zaledwie dwa sety. Teraz czas na decydującą rozgrywkę.

Turniej finałowy rozegrany zostanie Sędziszowie Małopolskim, leżącym w województwie podkarpackim, gdzie o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi powalczą cztery zespoły:

Reklama
  • KS Pajęczno
  • NTSK PANS Komunalnik Nysa
  • KS Marba Sędziszów Małopolski
  • Karpaty - PANS Krosno

Drużyna z Pajęczna zmierzy się kolejno z Karpatami Krosno, Marbą Sędziszów Małopolski oraz Komunalnikiem Nysa. Każdy mecz może zadecydować o spełnieniu sportowych marzeń – dołączeniu do grona trzynastu najlepszych zespołów na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Terminarz spotkań KS Pajęczno

Piątek, 11 kwietnia

15:00 – Karpaty-PANS Krosno vs KS Pajęczno

Sobota, 12 kwietnia

18:00 – KS Pajęczno vs KS Marba Sędziszów Małopolski

Niedziela, 13 kwietnia

12:00 – NTSK PANS Komunalnik Nysa vs KS Pajęczno

Reklama

Turniej zostanie rozegrany w hali sportowej przy ul. ks. Maciąga 3 w Sędziszowie Małopolskim. Trzymamy kciuki za siatkarki z Pajęczna i życzymy powodzenia w walce o I ligę!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2025 17:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości