Reklama

Mieli narkotyki i nimi handlowali - policja zatrzymała dwóch 24-latków

Policjanci z Wieruszowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli podejrzani o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Wśród nich była marihuana, kokaina i metamfetamina. Obydwu 24-latkom grozi teraz kilka lat więzienia.

W środę, 26 marca policjanci namierzyli i zatrzymali osoby, które posiadały i sprzedawały narkotyki. Do zatrzymań dwóch 24-latków doszło na terenie gminy Bolesławiec. Policjanci widząc podejrzewanego mężczyznę, postanowili go przeszukać. Ich przeczucie się sprawdziło. 

- Znaleziono przy nim wagę elektroniczną oraz przezroczysty woreczek z zapięciem strunowym, w którym znajdował się biały proszek. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. W trakcie dalszych czynności kryminalni zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o ten nielegalny proceder - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Reklama

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez młodszego o kilka miesięcy mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli słoiki wypełnione zielonym suszem oraz z zawartością białego skrystalizowanego proszku. Ujawniona została także waga elektroniczna i młynek. Zabezpieczone substancje zostały dokładnie zważone. Badanie narkotykowym testerem wstępnie potwierdziły, że substancje te to marihuana, kokaina i metamfetamina. Łącznie na czarny rynek nie trafi prawie 200 gramów narkotyków. 

Obydwaj usłyszeli już zarzuty prokuratorskie. Jeden z 24-latków odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, ich udzielanie innej osobie oraz posiadanie urządzeń służących do ich przerabiania, za co grozi kara pozbawienia wolności do dziesięciu lat. Drugiemu grozi kara do trzech lat więzienia za posiadanie narkotyków.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości