Reklama

Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w tenisie stołowym

125 młodych tenisistów stołowych z całego powiatu wieluńskiego walczyło o medale podczas Indywidualnych Mistrzostw Powiatu, które wczoraj, we wtorek, 11 lutego, rozgrywane były w Wieluniu.

Hala sportowa w Wieluniu była miejscem pojedynków w ramach Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 125 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z całego powiatu. Turniej rozegrano w czterech kategoriach wiekowych, a organizatorami wydarzenia byli: Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu, SKS Aktywni ZS1, Powiat Wieluński oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu.

Triumfatorzy w poszczególnych kategoriach

Szkoły podstawowe – klasy 1-4

Reklama

Dziewczęta:

1. Hanna Tronina (ZSP Mierzyce)

2. Weronika Felusiak (SP Masłowice)

3. Martyna Wojtaszczyk (SP Masłowice)

4. Maria Biegańska (SP Strugi)

Chłopcy:

1. Wojciech Juszczak (PSP Biała)

2. Adam Nowak (SP Masłowice)

3. Kacper Ulfik (SP Masłowice)

4. Mikołaj Stefaniak (PSP Biała)

Szkoły podstawowe – klasy 5-6

Dziewczęta:

1.Oliwia Kubińska (SP 5 Wieluń)

2.  Julia Kubińska (SP 5 Wieluń)

3. Julia Kędzia (ZSP Mierzyce)

4. Lena Krawczyk (SP Strugi)

Chłopcy:

1. Adam Raczkowski (ZSP Mierzyce)

2. Aleksander Fraszek (PSP Biała)

Reklama

3. Cezary Makos (SP Strugi)

4. Szymon Stępień (Czarnożyły)

Szkoły podstawowe – klasy 7-8

Dziewczęta:

1. Maria Kurpet (ZSP Mierzyce)

2. Wiktoria Kapela (SP Strugi)

3. Olga Osuch (SP Strugi)

4. Maja Karpińska (SP Biała

Chłopcy:

1. Marcel Pęcherczyk (ZSP Mierzyce)

2. Szczepan Bator (SP 5 Wieluń)

3. Oliwier Nicpoń (ZSP Mierzyce)

4. Igor Jarząb (SP Strugi)

 

Szkoły ponadpodstawowe

Dziewczęta:

1. Julia Bednarek (ZS1 Wieluń)

2. Aleksandra Mączka (ZS1 Wieluń)

3. Weronika Siwek (ZS1 Wieluń)

4. Oliwia Zimoch (ZS1 Wieluń)

Chłopcy:

Reklama

1. Dominik Byczak (ZS1 Wieluń)

2. Antoni Michałczyk (I LO Wieluń)

3. Antoni Skrzypecki (II LO Wieluń)

4. Kacper Woźniak (ZS1 Wieluń)

Zawody pokazały, że tenis stołowy w Powiecie Wieluńskim cieszy się dużą popularnością, a młodzi zawodnicy mają ogromny potencjał. Wśród rywalizujących ze sobą tenisistów w kategorii szkół ponadpodstawowych zdecydowany prym wiedli gospodarze wczorajszego wydarzenia sportowego, a więc uczniowie i uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Wysoka frekwencja oraz sportowa atmosfera turnieju dają nadzieję na dalszy rozwój tej dyscypliny w regionie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości