Zespół śpiewaczy z Naramic wziął udział w XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Ludowych „Złoty Talizman”, który odbywa się co roku w Pawłowicach. Wokaliści godnie reprezentowali swój rejon śpiewając takie piosenki jak: „Przyjechoł do nij”, „Po zielonej łunce”, „Zakochoł się Janek”.
Grupa kultywuje tradycję polskiej ludowej pieśni z regionu wieluńskiego oraz kaliskiego od 46 lat. Główną założycielką zespołu była Genowefa Pluskota.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze