Reklama

„Naramianki” po raz kolejny na „Złotym Talizmanie”

Zespół śpiewaczy z Naramic wziął udział w XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Ludowych „Złoty Talizman”, który odbywa się co roku w Pawłowicach. Wokaliści godnie reprezentowali swój rejon śpiewając takie piosenki jak: „Przyjechoł do nij”, „Po zielonej łunce”, „Zakochoł się Janek”.

Grupa kultywuje tradycję polskiej ludowej pieśni z regionu wieluńskiego oraz kaliskiego od 46 lat. Główną założycielką zespołu była Genowefa Pluskota.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości