Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Wieruszowie. Mężczyzna, który stał przy rowerze nagle zasłabł i upadł.
Wszystko działo się w poniedziałek, 27 kwietnia około godziny 9. Wtedy to, na ul. Kopernika doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 52-letni mężczyzna z gminy Galewice, który stał przy rowerze, nagle upadł na drogę.
- Zachowanie to wynikało z ataku epilepsji u mężczyzny, który został zabrany do szpitala - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Cała sytuacja na szczęście zakończyła się dobrze, ale na pochwałę zasługuje reakcja świadków, którzy natychmiast podbiegli do mężczyzny, udzielili mu pomocy i wezwali służby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze