Reklama

Niebezpieczne zdarzenie w Wieruszowie - mężczyzna upadł na drogę

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Wieruszowie. Mężczyzna, który stał przy rowerze nagle zasłabł i upadł. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 27 kwietnia około godziny 9. Wtedy to, na ul. Kopernika doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 52-letni mężczyzna z gminy Galewice, który stał przy rowerze, nagle upadł na drogę. 

- Zachowanie to wynikało z ataku epilepsji u mężczyzny, który został zabrany do szpitala - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Cała sytuacja na szczęście zakończyła się dobrze, ale na pochwałę zasługuje reakcja świadków, którzy natychmiast podbiegli do mężczyzny, udzielili mu pomocy i wezwali służby. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości