Dziś po godzinie 10:00, wieruszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki. Funkcjonariusze sprawdzali, czy w incydencie brały udział osoby trzecie.
Do zdarzenia doszło 3 listopada, po godzinie 10, na ul. Podzamcze w Wieruszowie.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie.
- 80-letnia rowerzystka przewróciła się. Po obejrzeniu nagrań z kamer wykluczyliśmy potrącenie. Skończyło się na drobnych otarciach, lecz z uwagi na wiek, kobieta została zabrana na obserwacje do szpitala - informuje st. asp. Piotr Siemicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze