Reklama

Niebezpieczny upadek rowerzystki w Wieruszowie: Czy doszło do potrącenia?

Dziś po godzinie 10:00, wieruszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzystki. Funkcjonariusze sprawdzali, czy w incydencie brały udział osoby trzecie.

Do zdarzenia doszło 3 listopada, po godzinie 10, na ul. Podzamcze w Wieruszowie. 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie.

- 80-letnia rowerzystka przewróciła się. Po obejrzeniu nagrań z kamer wykluczyliśmy potrącenie. Skończyło się na drobnych otarciach, lecz z uwagi na wiek, kobieta została zabrana na obserwacje do szpitala - informuje st. asp. Piotr Siemicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieruszowie. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości