To był niebezpieczny wieczór dla mieszkańców jednego z domów w Walkowie w gminie Osjaków. Zapaliły się tam sadze w przewodzie kominowym. Na szczęście sytuację szybko udało się opanować.
Wszystko działo się w poniedziałek, 4 września po godz. 21. Strażacy - po otrzymaniu informacji o pożarze - szybko udali się na miejsce zdarzenia. Na szczęście rozprzestrzenieniu się ognia zapobiegł właściciel domu, któy przygasił ogień w piecu. Dzięki temu nikomu nic się nie stało i nie odnotowano strat.
W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy OSP Walków i KSRG OSP Czernice. Najpierw ugasili resztki palącej się sadzy, a następnie wyczyścili je z komina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze