Reklama

Niebezpieczny wieczór w Walkowie - zapaliły się sadze

To był niebezpieczny wieczór dla mieszkańców jednego z domów w Walkowie w gminie Osjaków. Zapaliły się tam sadze w przewodzie kominowym. Na szczęście sytuację szybko udało się opanować. 

Wszystko działo się w poniedziałek, 4 września po godz. 21. Strażacy - po otrzymaniu informacji o pożarze - szybko udali się na miejsce zdarzenia. Na szczęście rozprzestrzenieniu się ognia zapobiegł właściciel domu, któy przygasił ogień w piecu. Dzięki temu nikomu nic się nie stało i nie odnotowano strat. 

W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy OSP Walków i KSRG OSP Czernice. Najpierw ugasili resztki palącej się sadzy, a następnie wyczyścili je z komina. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości