Do bardzo nietypowego i groźnego zdarzenia doszło w Nowej Brzeźnicy. Strażacy musieli ratować psa, który wpadł do szamba.
Akcja była bardzo nietypowa, ale na szczęście zakończyła się sukcesem. Psa, który wpadł do szamba udało się uratować. Czworonożny przyjaciel - oprócz strachu - nie doznał żadnych urazów, a tuż po wydostaniu z wielką radością i ochotą biegał pośród strażaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze