Reklama

Nietypowa interwencja strażaków - ratowali psa, który wpadł do szamba

Do bardzo nietypowego i groźnego zdarzenia doszło w Nowej Brzeźnicy. Strażacy musieli ratować psa, który wpadł do szamba. 

Akcja była bardzo nietypowa, ale na szczęście zakończyła się sukcesem. Psa, który wpadł do szamba udało się uratować. Czworonożny przyjaciel - oprócz strachu - nie doznał żadnych urazów, a tuż po wydostaniu z wielką radością i ochotą biegał pośród strażaków. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości