18 stycznia o godzinie 18:00 sala OSP Skomlin wypełni się dźwiękami instrumentów dętych. Świąteczno-noworocznie koncertować będzie Orkiestra Dęta OSP Skomlin.
W sobotni wieczór 18 stycznia, oprócz wrażeń muzycznych, na gości czekają dodatkowe atrakcje.
W ofercie nie zabraknie ciepłych posiłków w postaci bigosu i kiełbasek wprost z ogniska, a także domowych ciast i wyjątkowo smacznego grzańca
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze