Reklama

Nowy dzielnicowy w Strzelcach Wielkich

St. asp. Tomasz Retke od 1 grudnia zaczął pełnić obowiązki dzielnicowego gminy Strzelce Wielkie. Jego poprzedniczka, mł. asp. Barbara Łuszczyk, awansowała na asystenta w Zespole do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcji.

Sołtysi Strzelec Wielkich oraz wójt Marek Jednak mieli okazję poznać swojego nowego dzielnicowego podczas spotkania samorządowców, 11 grudnia, na którym obecny był również komendant powiatowy z Pajęczna insp. Karol Mielczarek.

Jak zaznacza mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzeczniczka prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie, szef pajęczańskich mundurowych wykorzystał spotkanie z przedstawicielami władzy i chwalił współpracę z gminą w kwestiach rozwiązywania problemów lokalnej społeczności.

Reklama

- Komendant zwrócił się do sołtysów, aby podjęte działania zawsze angażowały się w różne projekty mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców – relacjonuje rzeczniczka.

Odchodzącej dzielnicowej pochwał i ciepłych słów nie szczędził wójt Strzelec Wielkich.

- Dziękuję za współpracę i zaufanie mieszkańców – mówiła mł. asp. Barbara Łuszczyk, a jej następca wykorzystał okazję, aby się przedstawić.

St. asp. Tomasz Retke obiecał wykonywać swoje zadanie nie mniej sumiennie od poprzedniczki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości