Na placu OSP w Radoszewicach (gm. Siemkowice) stanął nowy wóz bojowy. Zamiast beczki z wodą ma miejsce na nakrętki, które mają zostać przeznaczone na pomoc potrzebującym.
- Pierwsze nakrętki już trafiły do zbiornika - chwali się Paweł Ryś, naczelnik OSP w Radoszewicach.
- Pomóżcie nam go zapełnić, a na pewno szybciej nakrętki trafią do odpowiednich organizacji - apeluje naczelnik i dodaje, że jednostka ma już nowy wóz na plastikowe nakrętki, ale czeka na prawdziwy nowy wóz bojowy.
Wóz na nakrętki to dzieło trzech panów: Jakuba Tondli, Marcina Jamińskiego i Andrzeja Góreckiego.
- Dziękujemy tym panom za zaangażowanie i zakup potrzebnych materiałów, a także wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego zadania - kończy naczelnik Ryś.