Reklama

NOWY WÓZ STRAŻACKI W OSP RADOSZEWICE!?

01/06/2022 13:49
Na placu OSP w Radoszewicach (gm. Siemkowice) stanął nowy wóz bojowy. Zamiast beczki z wodą ma miejsce na nakrętki, które mają zostać przeznaczone na pomoc potrzebującym.

- Pierwsze nakrętki już trafiły do zbiornika - chwali się Paweł Ryś, naczelnik OSP w Radoszewicach.

- Pomóżcie nam go zapełnić, a na pewno szybciej nakrętki trafią do odpowiednich organizacji - apeluje naczelnik i dodaje, że jednostka ma już nowy wóz na plastikowe nakrętki, ale czeka na prawdziwy nowy wóz bojowy.

Wóz na nakrętki to dzieło trzech panów: Jakuba Tondli, Marcina Jamińskiego i Andrzeja Góreckiego.

- Dziękujemy tym panom za zaangażowanie i zakup potrzebnych materiałów, a także wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tego zadania - kończy naczelnik Ryś.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości