Reklama

O higienie pracy, przepisach i bezpieczeństwie - szkolny konkurs w Wieruszowie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie zorganizował  konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy i prawie pracy. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV i V technikum budowlanego. 

Był to etap szkolny wojewódzkiego konkursu, którego pomysłodawcą jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Jego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych o profilu budowlanym z terenu województwa łódzkiego. 

Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z pytaniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy oraz bezpieczeństwa w branży budowlanej. Nie zabrakło też pytań o przepisy przeciwpożarowe, udzielanie pierwszej pomocy czy zasady ergonomii. 

Reklama

Ostatecznie etap szkolny zwyciężyła Wiktoria Szczepańska z klasy IV. Tuż za nią była Aleksandra Brylak z klasy V, trzecie miejsce zajął Michał Zadka z klasy IV, a po dogrywce na czwartym miejscu uplasowała się Patrycja Augustyniak z klasy V. Cała czwórka awansowała do turnieju wojewódzkiego. 


 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości