W Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzeczowie nastąpiło przekazanie kluczowych funkcji w jednostce. Arkadiusz Skupiński został nowym naczelnikiem, a obowiązki sekretarza objął Michał Więcław. Zmiany to efekt walnego zebrania, podczas którego strażacy podsumowali miniony rok, udzielili zarządowi absolutorium i wybrali władze na kolejną kadencję.
W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście, wśród nich Zastępca Wójta Beata Marczak, prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Maciej Dura, komendant gminny dh Sławomir Spychała, sołtys Krzeczowa Aneta Jędrysiak oraz przedstawicielki Zarządu SGW Krzeczów Sabina Wielgosik i Iwona Dziadak. Ich obecność podkreśliła znaczenie jednostki w lokalnej społeczności.
Zebranie wybrało nowy zarząd na kolejną kadencję. Funkcję prezesa objął Andrzej Kasprzyczak, wiceprezesa Ryszard Dziadak, natomiast stanowisko naczelnika powierzono Arkadiuszowi Skupińskiemu. Jego zastępcą został Bartosz Caban. Funkcję sekretarza objął Michał Więcław, gospodarza Paweł Piechota, a skarbnika Bogusław Skupiński.
Wybrano również Komisję Rewizyjną z Kamilem Dziadakiem jako przewodniczącym, Andrzejem Więcławem jako sekretarzem oraz Ryszardem Kasprzyczakiem jako członkiem.
Szczególnym momentem zebrania było docenienie za wieloletnią pracę w zarządzie byłego już naczelnika Mirosława Jarząba oraz byłego sekretarza Andrzeja Więcława. Z rąk prezesa otrzymali podziękowania oraz pamiątkowe modele samochodów strażackich jako symbol uznania za lata służby i zaangażowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze