Reklama

Oszukali jubilera na 14 tysięcy złotych - jak do tego doszło?

Jeden z jubilerów w Radomsku padł ofiarą oszustów. Para wykorzystała moment nieuwagi sprzedawcy i podmieniła złotą biżuterię na bezwartościowy medal. 

Do zdarzenia doszło w środę, 7 lutego. Do jednego z zakładów jubilerskich na terenie miasta przyszła para, która chciała sprzedaż biżuterię ze złota. Jubiler wycenił ją na 14 tysięcy złotych. Kiedy sprzedawca przekazywał pieniądze, mężczyzna wykorzystał sytuację i zamiast złota przekazał mężczyznie bezwartościowy metal. Po otrzymaniu pieniędzy, para szybko opuściła lokal. 

- Wtedy sprzedawca zorientował się, że padł ofiarą oszustów. Na miejsce wezwany został patrol policji - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Reklama

Trwają poszukiwania sprawców. Za to przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości