Jeden z jubilerów w Radomsku padł ofiarą oszustów. Para wykorzystała moment nieuwagi sprzedawcy i podmieniła złotą biżuterię na bezwartościowy medal.
Do zdarzenia doszło w środę, 7 lutego. Do jednego z zakładów jubilerskich na terenie miasta przyszła para, która chciała sprzedaż biżuterię ze złota. Jubiler wycenił ją na 14 tysięcy złotych. Kiedy sprzedawca przekazywał pieniądze, mężczyzna wykorzystał sytuację i zamiast złota przekazał mężczyznie bezwartościowy metal. Po otrzymaniu pieniędzy, para szybko opuściła lokal.
- Wtedy sprzedawca zorientował się, że padł ofiarą oszustów. Na miejsce wezwany został patrol policji - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Reklama
Trwają poszukiwania sprawców. Za to przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze