Reklama

PAPIERKOWSKA, URBANEK I JANAS W FINALE

15/06/2022 08:38
W piątek, 10 czerwca,

[caption id="attachment_3993" align="aligncenter" width="738"]

fot.: archiwum szkoły[/caption]

w Sieradzu rozegrano Półfinał Wojewódzki w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Drugi raz z rzędu zwyciężczyniami zostały uczennice Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wierzchlesie. Drużyna grała w składzie: Wiktoria Papierkowska, Julia Urbanek i Martyna Janas.
Dziewczyny dostały się do wielkiego finału, który odbędzie się 15 czerwca w Łodzi.
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości