Reklama

Pasowani na pełnoprawnych uczniów podstawówki

21/10/2021 15:55
W czwartek, 21 października, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wierzchlesie świętowała przyjęcie do uczniowskiego grona nowego narybku. Urządzono bowiem uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Koledzy i koleżanki z klasy III przygotowali dla najmłodszych uczniów szkoły występy muzyczne oraz drobne upominki. Pierwszoklasiści zaś zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie oraz muzyczno-taneczne.

W końcu przyszedł czas na uroczyste ślubowanie. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Dyrektorka placówki pasowała ołówkiem dzieci, a te wstępowały tym samym do braci uczniowskiej.

Pierwszoklasiści zostali obdarowani wspaniałymi upominkami przygotowanymi przez rodziców, oraz kolegów i koleżanki z klasy III.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości