Reklama

Pirat drogowy z bmw zatrzymany! Jechał przez Złoczew z prędkością 120 km/h

Kierowcy zatrzymali pirata drogowego w Złoczewie. Mężczyzna jechał swoim bmw 120 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci nie mieli dla niego żadnej taryfy ulgowej. 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 grudnia ok. godz. 15 na ul. Wieluńskiej w Złoczewie. Funkcjonariusze zatrzymali tam do kontroli drogowej kierowcę bmw, który gnał jak szalony w obszarze zabudowanym.

- Nieodpowiedzialny kierowca jechał z prędkoscią 120 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 70 km/h - informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Co ważne, kierowca popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy, dlatego też policjanci nie mieli wobec niego żadnej taryfy ulgowej. 27-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości czterech tysięcy złotych, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości