Kierowcy zatrzymali pirata drogowego w Złoczewie. Mężczyzna jechał swoim bmw 120 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci nie mieli dla niego żadnej taryfy ulgowej.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 grudnia ok. godz. 15 na ul. Wieluńskiej w Złoczewie. Funkcjonariusze zatrzymali tam do kontroli drogowej kierowcę bmw, który gnał jak szalony w obszarze zabudowanym.
- Nieodpowiedzialny kierowca jechał z prędkoscią 120 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 70 km/h - informuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Co ważne, kierowca popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy, dlatego też policjanci nie mieli wobec niego żadnej taryfy ulgowej. 27-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości czterech tysięcy złotych, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze