Reklama

Płonie auto-komis w Praszce: trwa akcja gaszenia pożaru

Właśnie trwa akcja gaszenia pożaru pomieszczenia socjalnego w auto-komisie "Cebula" w Praszce. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o godzinie 12:09. Zadysponowano 8 jednostek straży pożarnej.

Jak podaje st. kpt. Daniel Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie, na miejsce dojechały już pierwsze zastępy straży pożarnej. Do gaszenia pożaru zadysponowano trzy zastępy JRG Olesno, dwa zastępy OSP KSRG Praszka i po jednym zastępie OSP Przedmość, OSP Strojec i OSP Kowale, a także radiowóz policyjny.

Trwają ustalenia przyczyn pożaru. Więcej informacji już niebawem, po otrzymaniu ich od oficera prasowego.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/01/2025 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości