W świetlicy wiejskiej w Drobnicach 4 października stratuje program „8 tygodni do zdrowia”, przygotowany przez NFZ. Składa się on z cyklu treningów sportowych, których trudność stopniowo wzrasta wraz z poprawą sprawności uczestników. Ćwiczenia pozwalają nawet osobom mało aktywnym wdrożyć się do regularnych treningów i polepszyć kondycję, wydolność i ogólny stan zdrowia. Spotkania w Drobnicach zaplanowane są w każdy wtorek i czwartek o godz. 19:15. Program „8 tygodni do zdrowia” składa się z ośmiu treningów: adaptacja, czyli zaczynamy, budujemy wydolność, ćwiczymy z obciążeniem, tabata i nasze pierwsze interwały, wzmacniamy siłę mięśni, poznajemy interwały prof. Gibali, czas na interwałowy HIIT etap 1, gotowi na interwałowy HIIT etap 2.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze