Reklama

Policyjna akcja walentynkowa - kierowcy zamiast mandatów otrzymywali prezenty

W Walentynki profilaktyczną akcję drogową przeprowadzili policjanci z Wielunia. Podczas prowadzonych kontroli zwracali uwagę na prędkość kierowców, a także wręczali drobne upominki. 

Akcja odbyła się w piątek, 14 lutego. Wtedy to na drogach powiatu wieluńskiego można było spotkać funkcjonariuszy, którzy przeprowadzali kontrole drogowe. Większość z nich nie kończyła się mandatem - policjanci rozdawali kierowcom zapachowe serduszka z napisem "Zwolnij! Jak kocha to poczeka!". 

- W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich, pamiętajmy o przestrzeganiu zasad obowiązujących w ruchu drogowym. Pośpiech na drodze nie jest wskazany. Ważne aby bezpiecznie dotrzeć do celu - tłumaczy asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 

Reklama

Policja przypomina, że zwłaszcza w okresie zimowym, powinniśmy uważać na to, z jaką prędkością poruszamy. Nawet pozornie czarna nawierzchnia nie gwarantuje przyczepności i panowania nad pojazdem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości