Reklama

Pożar auta w Wierzchlesie - co było przyczyną?

W Wierzchlesie pojazd zapalił się w trakcie jazdy. Prawdopodobnie doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej. 

Do pożaru doszło w sobotę, 4 stycznia ok. godz. 3 na ul. Olewińskiej. Strażacy otrzymali informację o aucie, które zapaliło się w trakcie jazdy. 

- Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsce zdarzenia i ugaszeniu palącej się toyoty. W akcji uczestniczyły dwa zastępy - jeden z KP PSP w Wieluniu, drugi z OSP Wierzchlas - mówi asp. sztab. Maciej Dura, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej auta. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości