W Wierzchlesie pojazd zapalił się w trakcie jazdy. Prawdopodobnie doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej.
Do pożaru doszło w sobotę, 4 stycznia ok. godz. 3 na ul. Olewińskiej. Strażacy otrzymali informację o aucie, które zapaliło się w trakcie jazdy.
- Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsce zdarzenia i ugaszeniu palącej się toyoty. W akcji uczestniczyły dwa zastępy - jeden z KP PSP w Wieluniu, drugi z OSP Wierzchlas - mówi asp. sztab. Maciej Dura, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej auta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze