Trzy jednostki straży walczyło z pożarem desek, do którego doszło na jednej z posesji w Stoczkach w gminie Nowa Brzeźnica. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Ogień pojawił się w czwartek, 5 września tuż przed godziną 12. Zapaliły się deski, które znajdowały się na prywatnej posesji. Na miejscu pojawiły się trzy jednostki straży: z KP PSP w Pajęcznie, z OSP w Dworszowicach Kościelnych oraz z OSP KSRG w Nowej Brzeźnicy.
Strażacy szybko przystąpili do działań i gaszenia pożaru. To udało się zrobić po blisko godzinie. Nikt nie ucierpiał, a druhowie mogli bezpiecznie wrócić do swoich jednostek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze