Wczesnym rankiem 2 lutego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Sieradz otrzymała zgłoszenie o pożarze w obiektach magazynowych i na placu składowym opału w Cielcach. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad trzy godziny.
Na miejsce pożaru zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, w tym JRG Sieradz pojazdem GCBA Man, OSP KSRG Cielce samochodem GCBA-Rt Jelcz oraz OSP KSRG Warta GCBA Scania. Łącznie w akcji brało udział 15-stu strażaków. Sytuacja została opanowana i ogień nie rozprzestrzenił się.
Nie ustalono jeszcze szczegółów związanych z pożarem. Czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności zdarzenia podjęli sieradzcy policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze