Reklama

Pożar kombajnu - strażacy szybko opanowali sytuację

Strażacy po raz kolejny w ostatnich dniach wyjechali do pożaru kombajnu. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana. 

Pożar wybuchł w niedzielę, 13 sierpnia ok. godz. 11:30 na polu w Ożarowie. Ogień pojawił się wewnątrz kombajnu. Na szczęście szybka interwencja strażaków spowodowała, że pożar szybko udało się opanować i tym samym nikomu nic się nie stało. 

W akcji gaśniczej brało udział pięć jednostek: dwie z OSP Ożarów, dwie z OSP Mokrsko i jedna z JRG Wieluń. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości