Strażacy po raz kolejny w ostatnich dniach wyjechali do pożaru kombajnu. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana.
Pożar wybuchł w niedzielę, 13 sierpnia ok. godz. 11:30 na polu w Ożarowie. Ogień pojawił się wewnątrz kombajnu. Na szczęście szybka interwencja strażaków spowodowała, że pożar szybko udało się opanować i tym samym nikomu nic się nie stało.
W akcji gaśniczej brało udział pięć jednostek: dwie z OSP Ożarów, dwie z OSP Mokrsko i jedna z JRG Wieluń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze