Strażacy walczą z pożarem lasu w Lisowicach, w gminie Działoszyn. Akcja gaśnicza wciąż trwa.
4 maja o godzinie 13.16 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Lisowice. Pali się las.
- Akcja gaśnicza nadal trwa. W chwili obecnej płonie około dwóch hektarów lasu - informuje st. kpt. Damian Patyk, oficer prasowy z pajęczańskiej komendy PSP.
Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej z pięciu jednostek w tym: JRG PSP Pajęczno, OSP KSRG Działoszyn, OSP KSRG Szczyty, OSP KSRG Raciszyn oraz OSP Kolonia Lisowice, a także służba leśna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze