Reklama

Pożar lasu pod Działoszynem: Trwa walka z ogniem

Strażacy walczą z pożarem lasu w Lisowicach, w gminie Działoszyn. Akcja gaśnicza wciąż trwa.

4 maja o godzinie 13.16 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Lisowice. Pali się las.

- Akcja gaśnicza nadal trwa. W chwili obecnej płonie około dwóch hektarów lasu - informuje st. kpt. Damian Patyk, oficer prasowy z pajęczańskiej komendy PSP. 

Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej z pięciu jednostek w tym: JRG PSP Pajęczno, OSP KSRG Działoszyn, OSP KSRG Szczyty, OSP KSRG Raciszyn oraz OSP Kolonia Lisowice, a także służba leśna. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/05/2026 15:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości