Strażacy z Wieruszowa interweniowali przy pożarze auta ciężarowego na trasie S8. Na szczęście ogień szybko udało się opanować.
Wszystko działo się w piątek, 14 czerwca po godz. 15. Strażacy z OSP w Wieruszowie, a także JRG w Wieruszowie zostali wysłani na drogę ekspresową S8, gdzie doszło do pożaru koła samochodu ciężarowego.
Ogień po pół godzinie udało się opanować. Nikomu nic się nie stało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze