Reklama

Pożar przyczepy gastronomicznej - co było przyczyną?

W nocy z czwartku na piątek (30 listopada - 1 grudnia) doszło do pożaru przyczepy gastronomicznej w Sieradzu. Straty oszacowano na około 120 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło po godz. 1 na ul. Warszawskiej. Po przyjeździe na miejsce strażacy zobaczyli food truck, który w całości był objęty ogniem. Nie udało się uratować przyczepy, która doszczętnie spłonęła.

Nikt nie ucierpiał. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na około 120 tysięcy złotych. Akcja trwała godzinę. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości