W nocy z czwartku na piątek (30 listopada - 1 grudnia) doszło do pożaru przyczepy gastronomicznej w Sieradzu. Straty oszacowano na około 120 tysięcy złotych.
Do zdarzenia doszło po godz. 1 na ul. Warszawskiej. Po przyjeździe na miejsce strażacy zobaczyli food truck, który w całości był objęty ogniem. Nie udało się uratować przyczepy, która doszczętnie spłonęła.
Nikt nie ucierpiał. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na około 120 tysięcy złotych. Akcja trwała godzinę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze