Ponad 12 godzin trwała akcja gaśnicza w Nowej Brzeźnicy. Paliły się dwie sterty słomy.
Pożar wybuchł w piątek, 11 sierpnia ok. godz. 23:26. Akcja gaśnicza była bardzo długa i trwała blisko 13 godzin. Uczestniczyło w niej osiem jednostek straży: JRG Pajęczno, OSP KSRG Strzelce Wielkie, OSP Nowa Brzeźnica, OSP Dubidze, OSP KSRG Wiewiec, OSP KSRG Prusicko, OSP Kuźnika oraz OSP Wólka Prusicka.
Na ten moment nie są znane przyczyny wybuchu pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze