Reklama

Pożar słomy w Nowej Brzeźnicy - akcja trwała ponad 13 godzin!

Ponad 12 godzin trwała akcja gaśnicza w Nowej Brzeźnicy. Paliły się dwie sterty słomy. 

Pożar wybuchł w piątek, 11 sierpnia ok. godz. 23:26. Akcja gaśnicza była bardzo długa i trwała blisko 13 godzin. Uczestniczyło w niej osiem jednostek straży: JRG Pajęczno, OSP KSRG Strzelce Wielkie, OSP Nowa Brzeźnica, OSP Dubidze, OSP KSRG Wiewiec, OSP KSRG Prusicko, OSP Kuźnika oraz OSP Wólka Prusicka. 

Na ten moment nie są znane przyczyny wybuchu pożaru. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości