Reklama

Pożar stodoły w gminie Galewice - w akcji pięć jednostek straży

Paliła się stodoła w miejscowości Spóle w gminie Galewice. Z ogniem walczyło pięć jednostek straży pożarnej. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 lipca ok. godz. 23:20. Początkowo strażacy otrzymali informację o pożarze budynku mieszkalnego, ale potem okazało się, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy - dokładnie była to stodoła. Na miejscu pracowało pięć jednostek straży pożarnej - trzy z JRG Wieruszów, a także OSP Galewice i OSP Węglewice. 

Akcja gaśnicza trwała blisko dwie godziny. Strażacy nie tylko gasili rozwijający się pożar, ale też pracowali, aby ogień nie przeniósł się na pobliski budynek mieszkalny. Konieczna była rozbiórka dachu. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną pożaru. Nikomu nic się nie stało. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości