Reklama

Pożar w lesie - strażacy szybko opanowali ogień

Nadchodzi jesień, a tym samym trudny czas dla strażaków, którzy często muszą wyjeźdżać do pożarów lasu czy traw. Nie inaczej było kilka dni temu w Bogumiłowicach. 

O pożarze strażacy zostali poinformowani w poniedziałek, 25 września ok. godz. 21:10. Paliło się poszycie leśne w Bogumiłowicach w gminie Sulmierzyce. Na szczęście ogień nie był duży i szybko udało się go ugasić. 

Akcja trwała około 40 minut. Uczestniczyły w niej dwie jednostki OSP KSRG Sulmierzyce oraz jedna OSP Bogumiłowice. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości