Strażacy z Wieruszowa interweniowali w noworoczną noc. Zostali wezwani do pożaru śmietnika.
Informacja o zdarzeniu wpłynęła do straży tuż przed godz. 1 w czwartek, 1 stycznia. Palił się śmietnik na ul. Kaliskiej w Wieruszowie.
Sama akcja przebiegła bardzo szybko i po ponad 30 minutach została zakończona. Uczestniczyły w niej jednostki JRG Wieruszów i OSP Wieruszów. Bardzo możliwe, że przyczyną wybuchu pożaru były pozostałości po petardach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze