Reklama

Pożar w noworoczną noc - palił się śmietnik

Strażacy z Wieruszowa interweniowali w noworoczną noc. Zostali wezwani do pożaru śmietnika.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do straży tuż przed godz. 1 w czwartek, 1 stycznia. Palił się śmietnik na ul. Kaliskiej w Wieruszowie. 

Sama akcja przebiegła bardzo szybko i po ponad 30 minutach została zakończona. Uczestniczyły w niej jednostki JRG Wieruszów i OSP Wieruszów. Bardzo możliwe, że przyczyną wybuchu pożaru były pozostałości po petardach. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości